V12L13/4X19-32A-Z_EN Specifications
| SKU | V12L13/4X19-32A-Z_EN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Z |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 12 + Combo C13/C19 x 4 |
| Outlet Quantity | 16 |
| Outlet Type | Slide-lock Combo C13/C19 + C13 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |