V20L13/4L19-20A-ZSi_L620 Specifications
| SKU | V20L13/4L19-20A-ZSi_L620 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | ZSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 20 + C19 x 4 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | Slide-lock C13 + C19 |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |