V20UK45-20A-ZSi_OE Specifications
| SKU | V20UK45-20A-ZSi_OE |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | ZSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | UK x 20 |
| Outlet Quantity | 20 |
| Outlet Type | UK |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 20A fuse x 1 |
| Input Plug | Open end |
| Enclosure Material | Steel |
| Single / Dual Feed Power | Single Feed |





