V21L13/3X19-20A-Z_L620 Specifications
| SKU | V21L13/3X19-20A-Z_L620 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Z |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 21 + Combo C13/C19 x 3 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | Slide-lock Combo C13/C19 + C13 |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |