V36L13/6L19-30A-MSi_L630 Specifications
| SKU | V36L13/6L19-30A-MSi_L630 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | MSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 36 + C19 x 6 |
| Outlet Quantity | 42 |
| Outlet Type | Slide-lock C13 + C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |