V36L13/6X19-32A-Zi_EN Specifications
| SKU | V36L13/6X19-32A-Zi_EN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Zi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 36 + Combo C13/C19 x 6 |
| Outlet Quantity | 42 |
| Outlet Type | Slide-lock Combo C13/C19 + C13 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |